Citron dieta pro spalování tuků

Citron dieta plán pomáhá odstranit tukové zásoby. Tajemství závěs na citronovou šťávu, který má vysoký materiál vitamínu C. Směna podle studie Organizace lékaři z USA, koncentrace vitamínu C zvyšuje množství antioxidantů v krvi a rovněž zvyšuje metabolismus lipidů, tedy zrychluje postup tání tukové buňky. Nicméně, dietní plán má spoustu vyzyvatelů, že se domnívají, že citronová technika bude určitě vytvořit více škody, ve srovnání s vynikající a jeho následky bude jistě pochopit gastroenterolog. Existuje několik variant stravy, významně různé od sebe navzájem.

Citron dieta pro hubnutí-recept Tereza Chong

Dietní plán byl vytvořen Britský nutriční odborník Tereza Chong. Žena na dlouhou dobu zkoumal rezidenční vlastnosti citronu na hubnutí a také zjistil, že kyselé citrusové pomáhá snížit proces vstřebávání sacharidů a tuků, které přicházejí z potravy do těla. Protože webového obsahu pektinu, citronové, má pozitivní výsledek na peristaltiku.

Citron dieta pro hubnutí-recept Tereza ChongNe méně užitečné funkce je schopnost citronovou šťávou, aby quicken hubnutí, stejně jako výsledek stacionární tekutiny z těla. Tereza Cheong se domnívá, že prostý snížení kalorií pro efektivní snížení hmotnosti je nedostatečné. Preferovaný ovladač, ve kterém citronem je vhodná položka. Citron dieta plán Teresa Chong je založen na nutriční pokyny, stejně jako požadované úvod do stravy kyselé citrusové zástupce. Pro ty, kteří dodržovat zdravý dietní režim, není třeba měnit dietu. Dostatečná konzumace alkoholu po probuzení s citronovou šťávou napojena s vodou při pokojové teplotě úrovni, a také přidat do jídla s citronovou kůrou, nebo posypeme je s citronovou šťávou. Konzumovat alkohol mnohem lepší, přes brčko, aby se zabránilo destruktivní zubní sklovinu. Aby se jeden Šálek vitamin nápoj, musíte použít stiskněte tlačítko zmáčknout šťávu z jednoho citronu typická velikost, stejně jako tenké dolů do 200 ml teplé vody. Počáteční část alkoholický nápoj by měl konzumovat alkohol na prázdný žaludek, odpočinek po dobu 40 minut před náročné.

Citron dieta plán pro hubnutí – jídlo Beyonce

Citron dieta plán, se stala populární poté, co beyoncé, kteří se nikdy skryté lásku koblihy, objevil se ve filmu „Dreamgirls“ značně vyhublý. Pod tlakem od reportérů, zpěvák přiznal, že se na hubnutí používá dietní citronovou šťávu a shodil 9 kg.

Citron dieta plán pro hubnutí - jídlo BeyonceDietu Beyonce mnohem více jako půst, protože celý ten-den dieta zahrnuje limonádu Burroughs. Historie začíná s centrem. let minulého století. Funkce citrónové šťávy, vyrobené použití a léčitel Stanley Burroughs čistící programy pro tělo. Později Peter Glickman během studie ukázala, že míchaný nápoj efektivní pro hubnutí. Kromě toho, že navrhuje, aby se použití fyziologického roztoku opláchněte ráno a před spaním konzumovat projímavé čaje. Ve složení limonády Burroughs obsahuje následující součásti:

  • citron-pro čištění vnitřní orgány v těle, s otoky a také spalování tukových buněk;
  • sirup dát sílu, mangan a vápník;
  • Chilli k urychlení metabolických procesů;
  • vody.

Dietní režim odstraňuje použití jakéhokoliv typu potravin, může pouze konzumovat alkohol, limonády ve výši 6-10 sklenic denně, životní prostředí-přátelský čaj a vodu. Brzy ráno musí začít s sklenici vody, osolené mořskou solí. Slaný výplach pomáhá odstranit toxické látky, škodlivé látky, hlen. Jídlo, limonáda Burroughs:

  • 10-12 tbsps čerstvé citronové šťávy;
  • 7-8 polévkové lžíce javorový sirup;
  • 1 lžička červené papriky;
  • 1 litr pitné vody.

Po uzavření procesu snižování hmotnosti v prvních dnech se doporučuje, aby i nadále využívat citronové šťávy, ale v menších množstvích, postupně zvyšuje stravě zeleninové polévky, mléčné výrobky, ovoce. Když se nějaký druh onemocnění střevního traktu dietní plán je přísně kontraindikováno.

Med-citron dieta

Dieta trvá po dobu 3 dnů a také je podobný přístup Glickman a burrows. Výsledek hubnutí bude od 2 do 3 kg. Nicméně, mnoho z nich bude ne tuk, stejně jako tekutiny. Kalorické spotřeby omezena na 800 – 900 kalorií, takže jste mohli zažít slabost. Měli byste také zvážit, že hlavní součástí stravy má solidní močopudný vliv.

Med-citron dietaZa 3 dny, konzumovat pití, přípravě potravin, které potřebujete k smíchejte 1 litr pitné vody s 7 lžíce medu a 8 tbsps citronovou šťávou. Pokud chcete, můžete přidat chilli. Citron způsob, jak snížit hmotnost trvá 2 dny. Denní strava obsahuje 2 litrů za den jogurt, stejně jako 2 citrony nástroj rozměr. Potraviny můžete konzumovat samostatně, nebo k přípravě alkoholických nápojů. Fóra jsou plné obdivoval ženy na výsledky citron dieta. Odborníci na výživu a lékaři léčit tato technika je mimořádně zamračil se poté, stejně jako varoval, že citronová šťáva může vytvořit exacerbace a také rozvoj žaludečního absces stavu, pankreatitida.